kézilabda

2018.03.04. 20:37

Nem volt esélye a Grundfos KC fiataljainak

A Grundfos TKC U20-as együttese vereséget szenvedett a Nemzeti Kézilabda Akadémia otthonában, a kézilabda NB I. B. Nyugati csoportjának 18. fordulójában.

kemma.hu

kézilabda Grundfos

Forrás: shutterstock

NEKA–Grundfos Tatabánya KC U20 32-23 (17-12)

Balatonboglár, 50 néző, vezette: Barna V., Kovács B.

Grundfos: Eichkern – Farkas 2, Fekete 5, Mizsér 6/2, Horváth 2, Boros 3, Rosta M. 3. Csere: Deményi (kapus), Mándy 2/1, Bodnár, Papp, Orbán, Szalay, Csapó, Mitrik, Ács. Edző: Nagy Péter.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 7-2, 20. perc: 9-6, 40. perc: 19-15, 50. perc: 24-16.

Kiállítások: 6, illetve 8 perc.

Hétméteresek: 1/1, illetve 5/3.

A Grundfos az első játékrészben a ziccerek értékesítését leszámítva nem játszott rosszul támadásban, de a visszarendeződéssel már akadtak problémák. A második félidőben a tatabányaiaknak megvolt az esélyük a felzárkózásra, de az elkövetett fegyelmezetlenségek megbosszulták magukat és a vendéglátó ezeket kihasználva el is döntötte a mérkőzést.

Lehőcz Zoltán másodedző: – Kevés a mérkőzés felében azt játszani, amit előre megbeszéltünk, hatvan perc teljes koncentrációra és taktikai fegyelemre lenne szükség.

(Borítókép: Shutterstock)