2020.08.14. 19:23

Ismét győzött a Grundfos Tatabánya

Rendhagyó helyszínen, a Tatabányai Árpád Gimnázium sportcsarnokában fogadta ma délután felkészülési mérkőzésen a Budakalász együttesét a Grundfos Tatabánya kézilabda-csapata.

A Grundfos Tatabánya KC edző mérkőzésen 35-29-re legyőzte a Budakalász csapatát az Árpád Gimnázium sportcsarnokában, ezzel továbbra is hibátlan mérleggel rendelkezik a felkészülési időszakban.

Férfi kézilabda, felkészülési mérkőzés

Grundfos Tatabánya KC–Budakalász 35-29 (18-14)

Tatabánya, Tatabányai Árpád Gimnázium sportcsarnoka, zárt kapuk mögött.

Grundfos Tatabánya: Konecny – Hornyák B. 3, Balogh 5/1, Sipos 1, Sunajko 4, Győri 3, Bálint 2/1. Csere: Bogyó (kapus), Hornyák P. 2, Ancsin 4, Debreczeni 2, Zdolik 6, Juhász, Ilyés, Molnár 3/1, Bognár, Nemes. Vezetőedző: Matics Vladan.

Kiállítások: 8, illetve 4 perc.

Hétméteresek: 3/3, illetve 3/3.

Az eredmény alakulása: 6. perc: 5-3, 14. perc: 7-9, 25. p.: 15-11, 36. p.: 22-16, 49. p.: 29-22, 52. p.: 29-26.

A Grundfos Tatabánya egy-egy első és második félidei megingástól eltekintve magabiztos győzelmet aratott a Budakalász ellen és ezzel továbbra is hibátlan a mérlege a felkészülési időszakban: öt mérkőzés, öt győzelem.

Kontra Zsolt, a Grundfos Tatabánya technikai vezetője: – Jó, iramú, hajtós és mindenekelőtt hasznos mérkőzést játszottunk. Több jó egyéni teljesítményt is láttam csapatunkban, a kapusok jól védtek és többen is jeleskedtek a gólszerzésben.