edzőmérkőzés

2019.08.15. 16:47

Stabil védelmével múlta felül ellenfelét a Grundfos Tatabánya KC

A lendületes iramú edzőmérkőzésen a hazai kék tigrisek kemény védekezése borsot tört a váci támadók orra alá, így sikerült behúzni a meccset.

Brozovics hat találatig jutott

Fotó: Hagymási Bence

Óriási iramban zajlott az egész találkozó, amelyen mindvégig fej fej mellett haladt a két együttes. Szünet után először Borbély, majd Bartucz védései hozták el a fordulatot a játékban és az eredményben is, illetve alapozták meg a házigazdák sikerét.

A Duna-parti gárda szívós, jól felkészült ellenfélként egészen a hajráig állta a sarat a bajnoki bronzérmessel szemben. Ezen a találkozón a leginkább zavaró tényező a játékvezetők működése volt, akik gyakran nem azonos mércével hozták meg döntéseiket.

Matics Vladan a mérkőzésről elmondta – Még sok hibával játszottunk, miközben néhány bűvésztrükköt is be akartak mutatni a fiúk. Szerencsére a védekezésünk stabil, mi eddig is ebből éltünk és ebből élünk. A lerohanásokat viszont még gyakorolnunk kell.

Férfi kézilabda felkészülési mérkőzés

Grundfos Tatabánya KC–Váci KSE 24-21 (11-13)

Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok, 500 néző.

Tatabánya: Deményi – Hornyák 2, Ancsin 2, Sipos A., Ilyés, Borzas 1, Ernei. Csere: Borbély, Bartucz (kapusok), Győri 2, Vranjes 4, Balogh Zs. 3 (1), Bozovics 6, Szász A., Dénes, Juhász Á. 4. Edző: Matics Vladan.

Az eredmény alakulása: 6. perc: 3-2, 13. p.: 5-3, 19. p.: 6-6, 25. p.: 8-9, 37. p.: 15-14, 43. p.: 18-16, 50. p.: 19-19, 55. p.: 20-21.

Kiállítások: 12, illetve 4 perc.

Hétméteresek: 1/1, illetve 3/1.