szuperliga

2019.03.11. 17:25

Elúszott a tatabányai tekések lehetősége a Balatonnál

A siófoki mérkőzésen gyorsan eldőltek a vitás kérdések, mert a házigazdák alaposan bekezdtek a meccsbe.

Petrik József

Forrás: shutterstock

Az első sorban Szabó-Suhai Éva csak 506 bábut dobott le, így nem szerzett pontot, de Rorhbacherné 569 fával egyenlített. A következő duóban azonban sem Balla Ildikó (535 fa), sem Németh Kinga (510 fa) nem juttatta ponthoz a TSC-t. A harmadik sorban Zsiros Andrea 553 fát ütve szépített, de Faragó-Lovász Krisztina 537 fája kevés volt a szorosabb eredményhez.

A siófokiak ezzel három pontra növelték előnyüket, és ezzel – nagy valószínűséggel – elúszott a lehetősége annak, hogy a tatabányaiak előre lépjenek a tabellán a negyedik helyre... Az ifiknek jobban ment a Balaton partján, hiszen majdnem száz fával verték a vendéglátókat. Balatoni Vasas–TSC 1:3 (988:1083). Frank Klaudia 555, Csorba Csilla 528 fát döntött.