Maráz Zsuzsi

2023.05.06. 08:23

Hidegrázós videó: az esztergomi futóamazon ötödjére is megnyerte a 211 kilométeres Ultrabalatont

Ahányszor elindult egyéniben az Ultrabalatonon Maráz Zsuzsanna, annyiszor meg is nyerte. Most már szám szerint ötször.

Kemma.hu

Maráz Zsuzsanna ötödjére nyerte meg az Ultrabalatont a női mezőnyben

Forrás: NN Ultrabalaton/Facebook

Maráz Zsuzsanna immár ötszörös Ultrabalaton-győztes, miután szombatra virradó hajnalban ismét ő volt az első női futó, aki beért a célba.  Nem sokkal hajnali fél öt előtt ért be a célba. A 211 kilométeres tábot az esztergomi ultrafutó  21 óra 20 perc és 6 másodperc alatt teljesítette. Zsuzsiról egyébként az idén egy állomást is elneveztek a versenyen, csakúgy, mint a verseny történetének eddigi hőseiről. Az esztergomi futóamazonról a 85,5 kilométeren álló, balatonberényi váltó-és frissítőpontot nevezték el. Nem méltatlanul: ő ugyanis az egyetlen ultrafutó, aki eddig minden egyéni teljesítésekor a dobogó legmagasabb fokára állhatott.