Labdarúgás

2020.08.26. 22:15

A Monostor és a Szőlős is rangadót nyert

Hétközi fordulót rendeztek a megyei első osztályban. Megszerezte első győzelmét a Nagyigmánd is.

H. I.

Fotó: Zantleitner Ingrid

Ma este rendezték a megyei első osztályú bajnokság harmadik fordulójának mérkőzéseit. A Vértessomló a győztes bemutatkozás után ezúttal kapitulálni kényszerült, miután a Zsámbék ellen nem sikerült gólt szerezniük, ellenben az idegenben játszó zöld-fehérek kétszer is mattolták a hazaiakat (0-2). A Koppánymonostor nyerte a forduló egyik rangadóját, miután 2-0-ra győzött a Kecskéd ellen, így jelenleg Vigh László csapata vezeti a tabellát a Zsámbék előtt.

A harmadik helyre a Sárisáp jött fel, miután hazai pályán nagyon simán intézték el a Tatát (5-0). A visszatérő Terplán Zoltán mesterhármast jegyzett a találkozón. Rangadót játszottak Vértesszőlősön is, ahová a Nyergesújfalu látogatott. Itt a hazaiak győztek 1-0-ra. Az Oroszlány hazai pályán szintén 1-0-ra nyert az Esztergom ellen.