kosárlabda

2020.02.23. 19:44

Súlyos vereséget szenvedett a TKC a Vasas Akadémiától

Hiába voltak a harmadik-negyedik negyedben partiban a tatabányaiak az akadémistákkal, addigra már eldőlt a meccs.

Vá. T.

A TKC remek játékkal vitte a prímet

Fotó: Zantleitner Ingrid

2-2 után egy 11-0-s sorozatot repesztettek az akadémisták az első negyedben, ez pedig sok mindent meghatározott. A találkozó voltaképpen már az első két negyedet követően eldőlt, a Vasas a nagyszünetre több mint húszpontos előnyt halmozott fel. A TKC a harmadik és a negyedik játékrészben partiban volt riválisával, a lényegi kérdések azonban ekkorra már eldőltek.

Kosárlabda, amatőr női NB I., Piros csoport, 17. forduló

Tatabányai KC – Vasas Akadémia 49-69 (10-25, 14-21, 13-9, 12-14)

Tatabánya, 50 néző.

Tatabányai KC: Szamosi 5, Horváth 5, Kaluha-Guti 8, Galli-Hirling 10, Pusztai 5. Csere: Göbölös 5, Csicsai 7/3, Mojzes 4, Bódi. Vezetőedző : Lukács Sándor.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 2-11, 15. p.: 15-30, 25. p.: 31-53, 35. p.: 40-59.