Az oroszlányi és a tatabányai tekések vezetik a mezőnyt

Rangadót rendeztek a második fordulóban, a Dorog most alul maradt a csatában.

Forrás: Délmagyarország (DM)

Fotó: Karnok Csaba

A másodosztály Nyugati csoportjának második fordulójában megyei rangadót rendeztek, amelyen az Oroszlány Dorogon győzte le a Nyergesújfalut és második meccsét is megnyerve átvette a vezetést a bajnokságban. A Nyergesújfalu a nyolcadik helyre esett vissza. A Bábolna simán megverte a Sárvárt és a negyedik helyre jött fel.

Az Oroszlány az ifjúságiak között is jobbnak bizonyult a nyergesieknél (3-1), így megtartotta második pozícióját, a Nyergesújfalu viszont veresége ellenére is elmozdult az utolsó helyről és jelenleg 11., utolsó előtti. A Bábolna 4-0-ra kikapott és a kilencedik helyre esett vissza. A harmadik vonalban is megyei rangadót vívtak, amelyen a Tatabánya legyőzte a kisbér-hántai Jobb Dámát. A TSC sikerével megtartotta első helyét, a Jobb Dáma egy pozíciót visszacsúszva a hatodik.