listavezetők

2017.11.17. 20:59

Rangadót nyert az OSE Miskolcon

Továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a bajnokságot az OSE Lions férfi kosárlabda-csapata, miután 11 pontos különbséggel nyertek a MEAFC ellen.

kemma.hu

Kiss Kornél (labdával) hiányát megérezte az oroszlányi együttes az alapszakasz második felében

Forrás: Facebook/OSE Lions

Kosárlabda, NB I. B., Piros csoport, férfi, 9. forduló

MEAFC–OSE Lions 64-75 (19-15, 7-14, 21-28, 17-18)

Miskolc, 400 néző, vezette: Balogh Gy., Sallai I., Bács Cs.

OSE Lions: Kovács 13/3, Madár 6/6, Illés 5, Spagnolo 19, Bödör 4. Csere: Burai 5, Kiss K. 10/3, Zsíros 13, Sömenek, Kiss Á. Edző: Vavra András.

Az eredmény alakulása: 7. perc: 17-7, 18. perc: 22-26, 25. perc: 36-44, 35. perc: 52-66.

Vavra András: – Az elején nem vettük fel a kesztyűt az agresszíven játszó hazaiakkal szemben, amikor azonban mi is keményebben kezdtünk kosarazni, át is vettük a vezetést. A katasztrofális büntetőzés és a gyenge kinti dobószázalék ellenére a fegyelmezett védekezés és a második félidei taktikus játék meghozta a gyümölcsét. Gratulálok a csapatnak és köszönöm szurkolóink támogatását.

Kiss Kornél (labdával) az oroszlányiak egyik legponterősebb játékosa volt Miskolcon