Veretlen rivális érkezik Dorogra

Hazai pályán a győzelemre hajtanak a piros-feketék.

A Dorog (piros-feketében) a Pécs ellen is győzelemre tör

Fotó: Hagymási Bence

A sereghajtó dorogi csapatra ezúttal is nehéz feladat vár, hiszen a mezőny egyetlen veretlen együttese, 9-9 győzelemmel és döntetlennel a második helyen álló Pécs látogat hozzá.

Marián Sluka, a Dorogi FC vezetőedzője: – A válogatott szünet előtt biztató volt a játékképük, jó támadófutballt játszottuk sok helyzettel, de ezt legutóbb, Ajkán nem tudtuk produkálni, nem úgy játszottunk, ahogy terveztük. A végén ráadásul egy egyéni hibából kapott góllal elvesztettük a mérkőzést. Azon dolgozunk, hogy visszahozzuk a válogatott szünet előtti játékunkat. Le a kalappal szervezett focit játszó pécsi csapat eddigi teljesítménye előtt, de hazai pályán nem lehet más a célunk, mint a győzelem megszerzése.