NB II.

2021.12.03. 07:40

Tartják vezető helyüket a Tatai AC kézisei

Folytatódtak az NB II.-es és a megyei női, valamint férfi bajnokságok küzdelmei, az alábbiakban az előző két forduló eredményeit közöljük.

K. A.

A korábban listavezető Esztergom a Szentendre elleni vereség után a második helyre esett vissza, a Tatabánya a nyolcadik, a Dorog 11., utolsó előtti. A Tarján a negyedik, a Kisbér a nyolcadik, az Ács a 11., utolsó előtti.

Elvesztette vezető pozícióját az Esztergom (pirosban) (Fotó: W. P. / 24 Óra)

NB II., Északi csoport, női

9. forduló: Dorogi ESE–Gödi SE 20-32 (12-13), Tatabányai SC–Vasas SC U22 41-27 (21-12), DKA Vác–Esztergomi Vitézek RAFC 29-29 (14-14)

10. forduló: Esztergomi Vitézek RAFC–Szentendrei NKE 20-24 (11-12), BVSC-Zugló–Dorogi ESE 34-24 (16-11), Gödi SE–Tatabányai SC 36-29 (22-17)

Északnyugati csoport, férfi

8. forduló: Ácsi Kinizsi SC–Agrofeed ETO UNI Győr U23 26-51 (10-29), Alsóörsi SE–Kisbér KC I. 29-30 (14-17), Tarján SE–KK Ajka 24-33 (12-17)

9. forduló: Kisbér KC I.–Tarján SE 24-27 (12-12), a VKKFT Veszprém U23–Ácsi Kinizsi SC mérkőzés elmaradt.

Fejér–Komárom-Esztergom megyei bajnokság

Női, 8. forduló: Velence–Ácsi Kinizsi SC 27-24 (16-9), Környe SE–Rácalmás SE 24-35 (12-17), Tatai AC–Soponyai SE 10-0 (a Soponya nem állt ki)

9. forduló: MKSE–Ácsi Kinizsi SC 18-30 (8-15), Velence–Környe SE 37-25 (20-15), Rácalmás SE–Tatai AC 23-30 (9-15)

A továbbra is hibátlan mérleggel rendelkező Tata az első, az Ács a hatodik, a Környe a 10. helyen áll.

Férfi, 8. forduló: Kisbér KC II.–Komárom VSE II. 30-33 (15-19)

9. forduló: Rácalmás SE–Komárom VSE II. 34-30 (13-15), VAX KE Sárbogárd–Kisbér KC II. 39-30 (17-12)

A Tatabánya (narancssárgában) simán verte a Vasast (Fotó: N. Á. / 24 Óra)

A Komárom a Rácalmás elleni vereséggel a második helyre csúszott vissza (a Rác­almás vette át a vezetést), a Kisbér a harmadik.

A hétvégi program: NB II., Északi csoport, női, 11. forduló: Dorogi ESE–Esztergomi Vitézek RAFC (Dorog, szombat, 16 óra), Tatabányai SC–BVSC-Zugló (Tatabánya, vasárnap, 15). Északi csoport, férfi, 10. forduló: Lipót–Kisbér KC I. (Lipót, vasárnap, 18), BFKA-Balatonfüred U23–Tarján SE (Balatonfüred, vasárnap, 18).

Fejér–Komárom-Esztergom megyei bajnokság, női, 10. forduló: Környe SE–Ácsi Kinizsi SC (Tatabánya, szombat, 10.30), Velence–Tatai AC (Pázmánd, szombat, 15). férfi, 10. forduló: Komárom VSE II.–Bicskei TC (Komárom, szombat, 17), Kisbér KC II.–Rácalmás SE (Kisbér, szombat, 18). K. A.

Ezek is érdekelhetik