Teke

2021.12.03. 15:55

Oroszlány Bábolnán, Bábolna Nyergesújfalu vendégeként, Dorogon tudott nyerni

A Nyugati csoportban két – egyaránt vendégsikerrel végződő – megyei rangadót is rendeztek az előző két fordulóban.

K. A.

A másodosztályú csapatbajnokság Nyugati csoportjában két – egyaránt vendégsikerrel végződő – megyei rangadót is rendeztek az előző két fordulóban.

Fotó: N. Á.

A másodosztályú csapatbajnokság Nyugati csoportjában előbb az Oroszlány Bábolnán, majd a Bábolna a Nyergesújfalu vendégeként, Dorogon tudott nyerni. Emellett a Nyergesújfalu Sopronban szenvedett vereséget, az Oroszlány pedig a Haloggyal játszott döntetlent.

Az oroszlányiak játékosa, Gerlinger József gurít Bábolnán (Fotó: N. Á. / 24 Óra)

A Bábolna a negyedik, az Oroszlány a hetedik, a Nyergesújfalu a 10. helyen áll, az ifjúságiak között a Bábolna az ötödik, a Nyergesújfalu a 11., az Oroszlány pedig az utolsó, 12. A harmadosztályban is megyei rangadót játszottak, amelyen a kisbér-hántai Jobb Dáma legyőzte a Tatabányát, ezt követően azonban veszített Pétfürdőn. A Jobb Dáma a harmadik, a Tatabánya a 10. helyen áll.

NB I., Nyugati csoport, férfi, 9. forduló

Bábolna SE–Oroszlányi SZE 3-5 (3292-3411), ifi: 4-0;

Scarbantia SE Sopron–Nyergesújfalu VSE 7-1 (3100-3070), ifi: 4-0

10. forduló

Nyergesújfalu VSE–Bábolna SE 3-5 (3225-3262), ifi: 1-3; Oroszlányi SZE–Halogy SE 4-4 (3279-3275), ifi: 0-4