kosárlabda

2017.12.10. 18:57

Aranyat ért az OSE védekezése

A listavezető Lions esélyesként lépett pályára a mezőny második felében tanyázó Bonyhád ideiglenes otthonában.

K. A.

Fotó: Karacsony Tamas

Kosárlabda, NB I. B., Piros csoport, férfi, 11. forduló

Bonyhádi KSE–OSE Lions 70-82 (14-25, 19-14, 26-22, 11-21)

Zomba, 200 néző, vezette: Radnóti M., Lövész Cs., Reisz P.

OSE Lions: Kovács 12/6, Madár 14/12, Kiss K. 4, Zsíros 5/3, Spagnolo 14. Csere: Illés 15/6, Burai 6, Bödör 4, Sömenek 8, Kiss Á. Edző: Vavra András.

Az eredmény alakulása: 6. perc: 8-17, 15. perc: 21-31, 26. perc: 44-47, 35. perc: 64-74.

Vavra András: – Örülök a jó kezdésnek, az utóbbi időben nem ez volt jellemző ránk. Később viszont olyan ki nem kényszerített hibákat vétettünk, amelyek megakadályoztak bennünket a sima győzelem megszerzésében, pedig korán lezárhattuk volna a meccset. Megadtuk az esélyt a Bonyhádnak a felzárkózásra, amikor viszont bajba kerültünk, meg tudtunk újulni, jobban védekeztünk és jött pár extra megoldás is támadásban. Fontos győzelem volt ez is, idén minden idegenbeli két pont aranyat érhet. Köszönjünk szurkolóink támogatását is.