Fotó: Kun Attila

Kézilabda, NB I. B, férfi, 26. forduló

Szigetszentmiklósi KSK–Tatai AC 30-21 (18-8)

Szigetszentmiklós, 150 néző, vezette: Csányi T., Gadányi T.

Tata: Tatai – Iváncsik, Vass 1, Gajdos 2, Katus, Oláh 3, Kiss 4. Csere: Hajós (kapus), Tóth, Sárosi 4/1, Nényei, Tass 4, Molnár, Bodnár 3. Vezetőedző: Sibalin Jakab.

Hétméteresek: 7/6, illetve 2/0.

Kiállítások: 12, illetve 8 perc.

Az eredmény alakulása: 12. perc: 8-1, 21. p.: 13-4, 47. p.: 26-13, 58. p.: 28-20.

Annak ellenére, hogy a tatai csapat megelőzi vetélytársát a tabellán, súlyos vereséget szenvedett Szigetszentmiklóson. A TAC nagyon rosszul kezdte a mérkőzést, amely gyakorlatilag negyed óra után el is dőlt. A tatai csapat a kilencedik helyre csúszott vissza a bajnokságban.

Sibalin Jakab: – Az első negyed órában támadásban és védekezésben is értékelhetetlen produkciót nyújtottunk. Semmi olyan pozitívumot nem tudtam felfedezni ebben a mérkőzésben, ami előremutató lenne a számunkra. Szégyellem magam, de remélem, hogy ezzel nem vagyok egyedül...