Hirdetés

2023.01.30. 12:19

Termelési munkatárs állás a MOL-LUB Kft-nél

Stabil munkalehetőség.

(x)

Szeretnél egy megbízható, stabil vállalatnál dolgozni? Közép-Kelet-Európa 2. legnagyobb kenőanyaggyártója, a MOL-LUB Kft. hosszú távra keresi TERMELÉSI MUNKATÁRSAIT.

Érdekel a gyártás, esetleg már szereztél is tapasztalatot? Van targoncás jogosítványod is? Akkor csatlakozz almásfüzitői csapatunkba, ahol tervezhető munkabeosztással és változatos feladatokkal várunk.

A munkakör:

Több üzemi blokk technológiai berendezéseinek kezelése, üzemvitelük felügyelete, a technológiai folyamat ellenőrzéséhez, fenntartásához és termelési program végrehajtásához szükséges terepi műveletek elvégzése.

Főbb feladatok:

  • Tartályváltások, vezetékrendezések, mérések és egyéb speciális műveletek végrehajtása.
  • A gépészeti berendezések, rendszerek működésének és állapotának ellenőrzése..
  • Az azonnali beavatkozásokat igénylő feladatok ellátása.
  • Kisebb karbantartási munkák elvégzése.,
  • Meghibásodás esetén a gépcsere menedzselése és a javítási műveletet felügyelete. Az üzem nagyjavítási munkáinak előkészítésében és végrehajtásában való részvétel.

A munkakör ellátásához szükséges elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncás jogosítvány

A 6 hónapos betanítást követően:

  • Posztvizsga letétele
  • Több üzemi blokk technológiai és helyismerete
  • Hatósági vizsgák megléte (pl.: tűzvédelem, munkavédelem, nyomástartó edények stb.)

Mit kínálunk?

  • tervezhető beosztás
  • kiemelkedő műszakpótlék a havi alapbér mellett
  • éves 10% teljesítménybónusz
  • havi bruttó 30.000 Ft jelenlét juttatás
  • éves bruttó 800.000 Ft cafetéria választható, változatos elemekkel (akár készpénz is kérhető)
  • szűrővizsgálatok, magánegészségügyi ellátás a Medicovernél
  • élet-és balesetbiztosítás
  • céges telefon (IPhone) korlátlan használattal

Amennyiben érdekel az állás, ITT JELENTKEZZ!

Címkék#hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában