Hirdetés

2022.09.20. 09:42

Az Exedy Dynax munkatársat keres raktári csomagoló pozícióba

Kik vagyunk? Az autóipari szektorban működünk, az Exedy Dynax cégcsoport tagjaként automata váltókba gyártunk súrlódó betéteket Tatabányán. Cégünk 100%-ban japán tulajdonban van.

(x)

Forrás: EXEDY DYNAX Europe Kft.

Csatlakozz csapatunkhoz! Velünk érdemes váltani!

Munkatársat keresünk raktári csomagoló pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A beérkező alkatrészek mennyiségi és minőségi ellenőrzése csomagolás szempontjából
  • Az alkatrészek, termékek azonosításához szükséges címkék elkészítése, nyomtatása
  • A termékek átcsomagolása vevői előírások és csomagolási utasítások alapján
  • A termék szállításra való előkészítése
  • Leltárban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása (6.00-14.00/ 14.00-22.00)
  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Kimagasló cafetéria juttatások
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a [email protected] e-mail címre.

Címkék#hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában