Új edzőjével lezárta vereségszériáját a Tata

Fotó: Viszló Balázs

NB I. B, férfi, 11. forduló
ÓAM-Ózdi KC–Tatai AC  26–33 (15–20)
Ózd, 200 néző, vezette: Bátori B. M., Szécsi Lantos B.
Tata: Hermann – Kiss 1, Valler 6, Gajdos 1, Kreisz 3, Schekk 4, Sárosi 5. Csere: Hajós (kapus), Katus, Vass 6/3, Körtélyesi 1, Tass, Krancz 1, Molnár 4, Zatureczki, Kretz 1. Vezetőedző: Márton Ádám.
Hétméteresek: 3/2, illetve 3/3.
Kiállítások: 2, illetve 4 perc.
Az eredmény alakulása: 8. perc: 3–4, 17. p.: 6–9, 23. p.: 10–15, 33. p.: 15–23, 37. p.: 18–23, 48. p.: 20–30, 56. p.: 25–31.

Az előző kilenc bajnoki meccsét egyaránt elveszítő, a 15., utolsó előtti helyre visszacsúszó és a múlt héten edzőváltáson áteső (a szakmai igazgatónak kinevezett Sibalin Jakabot az eddigi másodedző, Márton Ádám váltotta) TAC a sereghajtó, az összes eddigi mérkőzését elveszítő Ózdhoz látogatott. A hosszú út után az első negyedóra kissé döcögősre sikeredett a vendégek számára, de aztán később elhúzott az ellenfele védekezését kiismerő TAC. A második félidőben már 10 góllal is vezetett a Tata, így már bőven belefért a mérkőzés végi hullámvölgy. A tatai csapat tehát lezárta borzasztó szériáját, de a 15. helyről nem tudott elmozdulni.