Röplabda NB I. Liga, férfi, negyeddöntő, 1. mérkőzés
Dág KSE – Szolnoki RK 3:0 (20, 16, 25)
Dág, Oszuska Miklós Sportcsarnok, 100 néző, vezette: Horváth M, Nagy Zs.
DKSE: Szabó B, Kun, Flachner K., Krupánszki, Benkő B., Nagy P. Csere Farkas R. és Czibula (liberók) Balázs B., Majer, Czobor. Edző: Zirigh Balázs.
A mérkőzés alakulása, 1. szett: 7-6, 11-13, 18-17, 24-20. 2. szett: 7-5, 11-8, 20-14, 24-16. 3. szett: 5-2, 9-7, 13-11, 20-16, 21-21, 24-23, 26-25.

A meglehetősen foghíjas, ezer sebből vérző hazai együttes meglepően felszabadultan kezdte, majd folytatta a játékot. A dági röplabdások arcán az látszódott, hogy bármekkora is a baj, ezt a találkozót nem veszíthetik el. Ugyan egy bíró baki miatt a harmadik játszmában közel állt a Dág a szett vesztéshez, ám a játékvezető tévedését a Zirigh-legénység közös erővel korrigálta.

Zirigh Balázs: - Nagyon nem vártam ezt a mérkőzést, hiszen nem tudtunk edzeni betegségek és sérülések miatt az elmúlt tíz napban, és nem tudtam, hogy mire számíthatok a felforgatott csapatomtól. Minden esetre jóval többet kaptam, mint amire gondoltam. A srácok felnőttek a feladathoz, és annak ellenére, hogy többen is, korántsem száz százalékos állapotban vállalták a játékot, sőt nem is saját posztjukon szerepeltek, mégis hozták a fontos első győzelmet a negyeddöntőben. Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-0 a Dág KSE javára.