Röplabda NB I. Liga, középszakasz, 4.forduló
MEAFC-Miskolc – Dág KSE 3:0 (22, 16, 24)
Miskolc, 120 néző, vezette: Jámbor T., Kulcsár G.
DKSE: Szabó B., Kun, Flachner K., Nagy P., Krupánszki, Flachner D. Csere: Farkas R. (liberó), Majer, Czobor. Edző: Zirigh Balázsí.

A mérkőzés alakulása, 1.játszma: 7-7, 11-14, 19-17, 22-20, 24-22. 2.játszma: 4-3, 7-8, 14-12, 19-14, 24-16. 3.játszma: 4-2, 9-6, 14-10, 16-18, 20-21, 25-24.

Hiányzói, sérültjei miatt meglehetősen foghíjas Dág érkezett Miskolcra. Ez pedig alaposan megkötötte a vendégek variációs lehetőségeit. Ennek ellenére egyetlen szettben sem játszott alárendelt szerepet a megyebeli együttes. A második játszmában, egy elemi játékvezetői hibába okozta vendégek vesztét, mert ezzel foglalkoztak a játékosok, és nem a mérkőzéssel. A harmadik felvonásba még így is fel tudott állni a DKSE, és mindaddig tartásuk is volt, míg egy újabb bírói baki megpecsételte a sorsukat.

Zirigh Balázs: - Gyenge teljesítményünket csak a játékvezetők tudták alulmúlni.