2019.12.22. 20:42

Nem volt esélye a Tatabánya KC-nak a Csata DSE ellen

A rivális – mely a Piros csoport élcsapata – a legerősebb együttesével érkezett a találkozóra, ennek megfelelően igen hamar érvényre juttatta a papírformát.

Vá. T.

Nehezen nyert a Tatabányai KC kosárlabdacsapata a diósgyőri fiatalok ellen, de végül kiharcoltál a győzelmet. Továbbra is a tabella hetedik helyén állnak.

Fotó: Zantleitner Ingrid

A TKC csak a harmadik negyedben volt partiban a fővárosiakkal, így nem lehetett kérdéses a Csata DSE négyes döntőbe jutása. Mózes Emil, a TKC szakosztály-vezetője:

– Próbáltunk méltó partnerei lenni az ellenfélnek, sajnos ez csak hellyel-közzel sikerült.

Kosárlabda, női Hepp kupa, negyeddöntő

Tatabányai KC–Csata DSE 49-94 (14-24, 12-25, 13-14, 10-31)

Tatabánya, 50 néző, vezette: Pécsi Zs., Kaposi R.

TKC: Szamosi 11/6, Pusztai 6, Csicsai, Horváth 12, Kovalcsik 8. Csere: Kaluha-Guti 4, Kokavecz 2, Nagy 2, Holly, Göbölös 4.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 8-16, 15. p.: 12-36, 25. p.: 32-59, 35. p.: 45-80.