Hirdetés

2023.01.30. 14:15

Őrségparancsnok álláslehetőség Komáromban

Megmérettetésekkel teli munkakör.

(x)

Csatlakozz hozzánk, és légy egy nagy múltú vállalat csapatának tagja!

A CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt.

ŐRSÉGPARANCSNOKOT

keres komáromi munkavégzéssel.

Cégünk a magyarországi vagyonvédelmi cégek egyik jelentős képviselője, aki közel 30 éve szolgáltatások széles skáláját nyújtja a megbízók értékeinek megvédése érdekében.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy kihívásokkal teli, és felelősségteljes munkakört betölteni egy stabil, piacvezető trenddel rendelkező vállalatnál.

Amiért érdemes velünk dolgoznod:

Egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel, ahol megmérettetésekkel teli munkakört tölthetsz be.

A mindennapi munkádban változatos feladatok várnak rád, amely szakmai fejlődési lehetőséget nyújt számodra.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • szervezed, irányítod az őrség szolgálatát és ellenőrzöd a végrehajtást,
  • biztosítod az objektum védelmét,
  • koordinálod az őrség állományának kiképzését és továbbképzését,
  • oktatod a fegyverek kezelését és az őrség fegyverhasználatára vonatkozó szabályokat,
  • legalább két hetenként ellenőrzöd az őrség részére kiadott fegyver és lőszer meglétét, állapotát,
  • elkészíted és naprakészen tartod az őrség, riasztási és készültségbe helyezési, valamint minősített időszaki feladattervét,
  • robbanás, tűz, elemi csapás esetén intézkedsz az életmentésre, elsősegélynyújtásra, az anyagi javak mentésére, a helyszín biztosítására,
  • rendszeresen tájékoztatod vezetőidet a szolgálat ellátásáról, az őrség helyzetéről, fegyelmi állapotáról,
  • állandó kapcsolatot tartasz a rendőri szervekkel.

Amit tőled kérünk:

  • középiskolai végzettség, érettségi,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • MS Office és Windows felhasználó szintű ismerete,
  • fegyverismereti vizsga megléte,
  • személy- és vagyonvédelmi képzettség,
  • az 1997. évi CLIX. törvény 7.§ (1) pontja szerinti érvényes vizsga, vagy az Országos Képzési Jegyzékben a fegyveres biztonsági őrök számára meghatározott szakképesítés,
  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány megléte,
  • élőerős vagyonvédelmi területen gyakorlati tapasztalat,
  • alkalmazottak foglalkoztatásában, irányításában szerzett gyakorlat.

Ha szeretsz munkatársakkal foglalkozni, innovatív megoldásokat befogadni, mozgalmas környezetben dolgozni, akkor nálunk megtalálod a helyed.

A jelentkezéshez ide küldd el szakmai önéletrajzod!

Köszönjük!

Címkék#hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában