2024.05.20. 11:16

Nem született győztes a Tatai AC mérkőzésén

Budaörsön lépett pályára a Komárom-Esztergom vármegyei kézilabdacsapat. A Tatai AC döntetlennel zárta le az összecsapást.

Budaörsre utaztak a Tatai AC férfi kézilabdázói, hogy megmérkőzzenek ellenfelükkel. A vendégek csapata nagy lendülettel indította a mérkőzést, a korai 3-1-es budai vezetés után a hatodik percben 3-4-re tornászta fel magát a Tata. Az összecsapás eleje sok fordulatot hozott, egyszer az egyik, másszor a másik csapat tudta vezetni a párharcot. A tataiak védelme jól működött, Hermann Ákos kiemelkedő szinten védte csapatának hálóját. Sokat segített ez a csapatnak, a félidő hajrájában már öt gólos előnyt tudhattak magukénak. A második félidő már gyengébben alakult számukra, az előnyüket elveszítették, a hazaiak átvették az előnyt, azonban a mérkőzés legvége nagy izgalmakat tartogatott. A csapatok próbálkoztak, de érdemben már nem tudtak változtatni az álláson, a mérkőzés döntetlennel ért véget. Márton Ádám vezetőedző szerint a meccs olyan volt, mint az egész évük, szép megoldások mellett hibák elkövetése.

Budaörsön lépett pályára a férfi kézilabdacsapat. A Tatai AC döntetlennel zárta le az összecsapást.
Nagyon szoros mérkőzést vívott a Tatai AC (szürkében)
Fotó: Zetovics Márió / Forrás: 24 Óra

Kézilabda, Férfi, NB I/B., 29. forduló

Budai Farkasok-Rév - Tatai AC 26-26 (13-16)

Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand, 150 néző, vezette: Hornyik Zs., Zörgő R.

Budai Farkasok: Szabad, Lakatos, Tóh (kapusok), Kovács 5, Kende 4, Csengeri 3, Hutvágner 2, Fekete 2, Szövérfddy 2, Vuleta 2, Szeitl 1, Csányi 1, Puskás 1, Horváth 1, Pintér 1, Bodnár 1.

Tata: Hajós, Hermann (kapusok), Sárosi, 6, Tass 6,  Körtélyesi  5,  Nkousa 2, Kiss  2,  Molnár 2, Kretz  2, Valler  1, Katus, Nényei,  Zwickl,  Huber,  Zatureczki,  Gajdos.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 5-4; 20. perc: 8-11; 39. perc: 18-19; 42. perc: 20-20; 53. perc: 26-23; 60. perc: 26-26.

Hétméteresek: 6/4, illetve 2/2.

Két perces kiállítások: 6. perc, 26. perc, 40. perc,  56. perc, illetve 10. p., 15. p., 35. p., 37. p., 48. p., 49.p.

Kizárva: Gajdos (49.)