Egyetlen gólon múlott a tatai pontszerzés

Fotó: Viszló Balázs

Kézilabda, NB I. B, férfi, 4. forduló

Tatai AC–Szigetszentmiklósi KSK 29-30 (11-15)

Tata, 140 néző, vezette: Csányi T., Tóth D.

Tata: Hermann – Kiss 2, Valler 2, Molnár, Körtélyesi 6, Vass 12/7, Sárosi 2. Csere: Hajós (kapus), Katus 1, Nényei, Tass 1, Krancz 1, Zatureczki 2, Kretz. Vezetőedző: Sibalin Jakab.

Hétméteresek: 7/7, illetve 1/1.

Kiállítások: 6, illetve 8 perc.

Az eredmény alakulása: 6. perc: 3-5, 18. p.: 6-6, 21. p.: 6-10, 32. p.: 13-15, 43. p.: 19-20, 51. p.: 22-27, 56. p.: 26-30.

Az előző két mérkőzésén súlyos vereséget szenvedő TAC az első félidőben sok ziccert hibázva négygólos hátrányba került, amelyet a másodikban már nem sikerült ledolgoznia. Az egymás után harmadszor vesztő tatai csapat a 14. helyre csúszott vissza

Sibalin Jakab: – Sajnálom, hogy így alakult, mert ebben a mérkőzésben benne volt a győzelem lehetősége. A küzdeni akarással nem volt gond, de a második félidőben túl sok energiánkba került a felzárkózás és szerencsénk sem volt.