A KVSE az utolsó percekben fordította a maga javára a mérkőzést.

Fotó: Novotni Ákos

Kézilabda, NB I. B, női, 25. forduló

Tempo KSE–Komárom VSE 33-34 (18-16)

Gyál, 50 néző, vezette: Kovács-Sebők S., Vastag-Réti R. R.

Komárom: Kubina – Orbán 3, Karalyos, Ács 2, Temes 3/3, Ogonovszky 7/1, Gengeliczky 4/1. Csere: Vajk (kapus), Bízik 2/1, Simsik, Szabó-Kovacsicz 7, Világos 2, Gál 4, Póczik. Vezetőedző: Neukum Tamás.

Hétméteresek: 4/3, illetve 6/5.

Kiállítások: 10, illetve 4 perc.

Kizárva: Török (59., Tempo KSE).

Az eredmény alakulása: 4. perc: 1-3, 12. p.: 8-6, 19. p.: 10-11, 25. p.: 15-11, 38. p.: 20-22, 48. p.: 27-25, 57. p.: 32-30.

A bajnokság ötödik helyén álló Komárom egyértelmű esélyesnek számított a kiesés ellen küzdő fővárosi riválisával szemben, de rengeteg technikai hibát vétve csak az utolsó percekben tudta a maga javára fordítani a meglepően szorosan alakuló mérkőzést.

Neukum Tamás: – A hazaiak koncentrációban és lelkesedésben is egyértelműen felülmúltak minket. Úgy tűnik, fejben elfáradtunk a szezon végére.