Fotó: Flajsz Péter

Kézilabda, NB I. B, női, 19. forduló
Komárom VSE–Gárdony-Pázmánd 34-17 (18-7)
Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok, 80 néző, vezette: Barna V. B., Kovács B.
Komárom: Vajk – Orbán 8, Temes 1, Világos 8, Karalyos, Bízik 1, Gengeliczky 9/3. Csere: Sándor-Györkös (kapus), Ács 1, Gerencsér 3, Simsik 1, Szabó-Kovacsicz, Tarjányi, Póczik 2. Vezetőedző: Neukum Tamás.
Hétméteresek: 4/3, illetve 5/3.
Kiállítások: 4, illetve 2 perc.
Az eredmény alakulása: 7. perc: 4-3, 17. p.: 15-3, 24. p.: 15-6, 37. p.: 22-7, 42. p.: 24-11, 46. p.: 28-11, 52. p.: 32-13.

A KVSE a mezőny hátsó régiójához tartozó Gárdony-Pázmándot látta vendégül és a papírformának megfelelően sima győzelmet aratott, kétszer annyi gólt szerezve, mint ellenfele. A komáromiak az első félidő közepén egy 11-0-s rohammal döntötték el a mérkőzést. A KVSE győzelmével az ötödik helyre lépett előre a bajnokságban.

Neukum Tamás: – Végig irányítottuk a játékot. A hozzáállással nem volt baj, de a fegyelmezettségen és a koncentráción javítanunk kell.