amatőr női

2019.03.10. 12:53

Súlyos vereséget szenvedtek a tatabányai kosárlabdázók

A találkozón a TKC szerzett vezetést, ám a hazaiak fordítottak, ugyanakkor az első negyed után még úgy nézett ki, ebből a meccsből bármi kisülhet.

Fotó: Z. I.

A folytatás azonban nagyon rosszul alakult, a TKC játékosai szinte egymást múlták alul támadásban, jelzésértékű, hogy egyikük sem ért el kétszámjegyű pontmennyiséget. Az olló egyre szélesebbre nyílt a felek között, nem is lehetett a vége más, mint súlyos tatabányai vereség. Folytatás vasárnap 16 órától a PEAC ellen, hazai pályán.

Mózes Emil: Valamennyi játékosunk formán kívül kosárlabdázott, főleg támadásban nem jött össze semmi. A hazaiak győzelme megérdemelt.

Kosárlabda, amatőr női NB I., Piros csoport, 23. forduló

BKG DSE – Tatabányai KC 59-32 (10-7, 15-10, 17-5, 17-10)

Szigetszentmiklós, 50 néző.

TKC: Szamosi, Horváth 2, Csáktornyai 6, Kokavecz, Doktor 8. Csere: Zólyomi 7, Farkas, Galli-

Hirling, Pénzes 2, Kaluha-Guti 7. Vezetőedző: Lukács Anikó.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 2-4, 15. p.: 13-9, 25. p.: 31-22, 35. p.: 50-26.