kosárlabda

2019.02.10. 22:39

Mózes Emil: „Nem volt kétséges a TKC sikere„

Kiütéses győzelmet aratott a Tatabányai KC pécsi riválisa ellen a kosárlabda amatőr női NB I. Piros csoportjában.

Vá. T.

Remekül játszva aratott győzelmet az esélyesebbnek aratott Ajka otthonában a Tatabányai KC a kosárlabda amatőr női NB I. Piros csoportjának 1. fordulójában.

Fotó: Zantleitner Ingrid

A TKC voltaképpen már két negyed után eldöntötte a találkozót. A második félidőben csak nőtt a felek közti különbség, végül a Tatabánya kiütéses győzelmet aratott. A következő ellenfél a Kecskemét lesz hazai pályán, vasárnap 16 órától.

Mózes Emil, a TKC szakosztályvezetője: Taktikai elemek gyakorlására használtuk a meccset, nem volt kétséges a sikerünk.

Kosárlabda, amatőr női NB I., Piros csoport, 15. forduló

Tatabányai KC – PINKK SE Pécs 81-36 (19-11, 22-8, 22-11, 18-6)

Tatabánya, 50 néző.

TKC: Szamosi 9/6, Zólyomi 19/6, Seri 9, Pénzes 5, Doktor 12/3. Csere: Galli-Hirling 8, Kokavecz, Kaluha-Guti 5/3, Csáktornyai 8, Lógó, Horváth 6. Vezetőedző: Lukács Anikó.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 7-0, 15. p.: 27-14, 25. p.: 56-24, 35. p.: 74-34.