Tokod

2023.09.28. 11:00

Zarándoklatot szervez a tokodi egyházközség a Mindszenty-emlékházhoz

Október 21-én, szombaton a tokodi egyházközség zarándoklatot szervez a zalaegerszegi Mindszenty-emlékházhoz – olvasható az önkormányzat oldalán. A zarándoklatot követően az út rövid városnézéssel folytatódik Zalaegerszegen.

Walczer Patrik

A bejegyzés szerint aznap reggel 6 órakor indul a busz a tokodi templomtól, majd a hívek 10 órától szentmisén vesznek részt a zalaegerszegi Mária Magdolna templomban. 11 órától fogják megtekinteni a Mindszentyneum látogatóközpont és 12 órától a „Sisitől az Erzsébet-mítoszig” című kiállítást. 13 órától lesz az ebéd fakultatív jelleggel Zalaegerszegen. A részvételi díjról és a jelentkezés módjával kapcsolatban bővebb információ a tokodi önkormányzat Facebook oldalán érhető el.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában