Sport

2017.05.15. 17:21

Öt érmet szereztek a dorogi úszók a BVSC Kupán

A május 13-14-én megrendezett XVI. BVSC Kupa Nemzetközi Úszóversenyen öt érmet szereztek a dorogi Új-Hullám SE versenyzői.

kemma.hu

Május 13-án és 14-én zajlott le a XVI. BVSC Kupa Nemzetközi Úszóverseny a budapesti Laky Károly uszodában. A dorogi Új-Hullám SE nyolc versenyzője is képviselte magát a versenyen, akik összesen 5 éremmel térhettek haza, számolt be az eseményről az infoesztergom.hu.

A legfényesebb éremmel Dombrády Bence térhetett haza, aki a 100 méteres férfi pillangóúszás küzdelmei során bizonyult a legjobbnak. A lányok közül mellúszásban Meczger Sára, pillangóban Tamás Izabella végzett érmes helyen, mindkét leányzó ezüstérmet szerzett a 100 méteres távon, bronzot 200-on.