Sport

2014.12.18. 07:11

Kézilabda: nyerő szériában van a Tatabánya

Szerdán ismét győzött a Grundfos Tatabánya KC, ezúttal idegenben hozta a kötelezőt a Cegléd ellen.

kemma.hu

CEGLÉDI KKSE–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 27–33 (12–18)
Cegléd, 300 néző. V: Medve, Nagy
CEGLÉD: Bartucz – Országh 2, PERISICS 7 (1), Tóth N. 4, Bíró B.2 (1), Takács B. 5, Hódi 2. Csere: Bősz (kapus), Lepsényi 1, Sipeki, Hegedűs 1, Nikolicza 3, Müller. Edző: Kökény István
TATABÁNYA: Paul – Díaz 2, Harsányi G. 3 (1), Dénes, KATZIRZ 1, Mazák 2, Törő 1. Csere: Babaszafari (kapus), BODÓ 4, Pásztor Á. 4, JUHÁSZ Á. 3, MUSZAVI 6, Boskovics. 2, Perics 3 (2), Nagy Sz. 2, Bartók. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 5. perc: 1–3. 12. p.: 6–6. 16. p.: 8–9. 25. p.: 9–16. 41. p.: 15–25. 53. p.: 22–31. 57. p.: 25–31
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/3

Kökény István, Ceglédi KKSE: – Sajnos az első félidő derekán most is elért bennünket szokásos „betegségünk", amikor hibáinkból néhány perc alatt több gólt lőtt a Tatabánya, és elhúzott. Egy ilyen erőkből álló csapattal szemben számunkra már behozhatatlan előnyt szerzett.

Vladan Matics, Grundfos Tatabánya KC: – Ötven percig fegyelmezetten játszottunk, miközben valamennyi játékosunk pályára lépett. Az utolsó öt percben mindkét fél részéről már össze-vissza folyt a játék, de ettől a rövid időszaktól eltekintve összességében elégedett vagyok a látottakkal.