Sport

2011.10.09. 14:57

Veszítettek Kiprich legényei

Akárcsak az elmúlt héten az Ajka ellen, most is rangadót játszott a Duna FC Tatabánya. A mieink a második helyen álltak a mérkőzés előtt, míg a Baranya megyeiek a harmadikon.

kemma.hu

NB II., Nyugati csoport – 8. forduló

Kozármisleny – Tatabánya 2-1 (1-0)

Kozármisleny, 500 néző, vezette: Mészáros I. (Viszokai L., Kis Z.).

Kozármisleny SE: Helesfay – Vég, Balaskó Cs., Fellai, Tasselmájer – Eszlátyi (Laki Z., 54.), Kovács T., Andruskó (Karacs, 69.), Rácz F. – Godslove (Nagy E., 84.), Koller. Megbízott edző: Takács Lajos

Duna FC Tatabánya: Dombai A. – Kiprich D. (Kiss R., 62.), Izing, Böjte, Almási – Móri (Tóth Z., 79.), Deme, Milanovic, Lajtos (Nyilas E., 52.) – Sitku, Farkas J. Vezetőedző: Kiprich József

Gólszerző: Fellai (33.), Rácz (59.), illetve Izing (58.).

Sárga lap: Koller (38.), Andruskó (41.), ill., Móri (56.), Kiss R. (81.).Nem kezdett jól a Kiprich-legénység, az első 25 percben pontatlanul fociztak a vendégek. Igaz, több lehetősége is adódott a Bányásznak, de egyikből sem sikerült gólt szerezniük. A 33. percben aztán megszerezte a vezetést a Kozármisleny, szabadrúgást követően Fellai hét méterről fejelt a hálóba, 1-0.

A második felvonásban megrázták magukat a vendégek, az 57. percben szögletrúgás után a lepattanó labdát Izing nyolc méterről vágta a kapuba, 1-1.

A Tatabánya nem sokáig örülhetett az egyenlítő találatnak, ugyanis egy perccel később Rácz a jobb sarokba lőtt, 2-1.
A 80. percben Deme igyekezett bevenni a Baranya megyeiek kapuját, de 16 méterről a kapufát találta el. A hátralévő időben is támadtak a tatabányaiak, de nem tudtak egyenlíteni.

Az edzők mondták:
Takács Lajos: – Jó mérkőzésen, nagyon jó Tatabányát győztünk le.
Kiprich József: – Egy félidőnyi előnyt adtunk a Kozármislenynek, amely van olyan jó csapat, hogy ezt kihasználta.

Sárga lap: Koller (38.), Andruskó (41.), ill., Móri (56.), Kiss R. (81.). -->