Sport

2009.03.22. 20:22

Egy góllal kikapott a Tatai HAC a Nagyatádon rendezett rangadón

Kikapott a Rinyamenti KC otthonában a Tatai HAC a férfi kézilabda NB I. B 18. fordulójában rendezett mérkőzésen. Az eredmény: Rinyamenti KC – Tatai HAC 28-27 (16-13).

K. E.

Rinyamenti KC – Tatai HAC 28-27 (16-13)
Nagyatád, 300 néző, vezette: Kisfalvi, Péli.
Tata: Kerekes – Kuzma 4, Bodnár 8, Krancz 2, Kiss I. 3, Konkoly 6, Nagy Z. 1. Csere: Gazda-Pusztai (kapus), Basky 2, Bognár, Szalczinger 1, Sütő, Kanyó Balázs. Edző: Basky Péter.

Igazi rangadóra utazott a tatai együttes, a második helyen tanyázó Nagyatádnál vendégeskedtek a harmadik helyen álló Basky-tanítványok.
Az első játékrészben nem működött a vendéggépezet, de a szünet után jól teljesítettek Konkoly Tamásék, legalább egy pontot megérdemeltek volna. A vereség után a THAC célja az, hogy a harmadik helyét megőrizze a bajnokság végéig.
Basky Péter: – Bárcsak egyszer mi is kilenc emberrel játszhatnánk.

(Részletek a 24 Óra Komárom-Esztergom megyei napilap hétfői számában).