Sport Hírek

2017.05.13. 20:12

A kihagyott tizenegyessel lett volna esélye a Komárom VSE-nek

Címkék#Komárom

A vendégjátékos Andráshida SC győzelmével zárult a labdarúgó NB. III. mai fordulója.

V. T.

Agresszíven kezdte a meccset a már kiesett KVSE, különösen Kiss Károlynak volt több jó megoldása. A félidő derekán nagy esélyt kaptak a hazaiak, ugyanis Kiss-sel szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, a jogosan megítélt tizenegyest azonban a sértett kihagyta.

Ez a kihagyás pedig meg is bosszulta magát, az Andráshida ugyanis néhány perccel később gyakorlatilag a semmiből szerzett vezetést egy fejesgóllal.A mérkőzés hátralévő része arról szólt, hogy a vendégek foggal-körömmel őrizték előnyüket, a komáromi csapatból pedig ezúttal hiányzott az átütő erő, hogy egyenlíteni tudjon. Az alacsony színvonalú találkozó így vendégsikerrel zárult Komárom VSE – Andráshida SC 0-1 végeredménnyel. A KVSE a jövő hétvégén (a Tatabánya FC kizárása miatt) szabadnapos lesz.