Hirdetés

2023.01.25. 14:29

Labormérnök állás Almásfüzitőn

Stabil munkalehetőség.

(X)

A MOL-LUB Kft. Minőség-ellenőrzés és Laboratóriumi Szolgáltatás csapata a következő pozícióra keres új munkatársat:

LABORMÉRNÖK

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

A munkakör célja

A Labormérnök feladata a vezető irányítása alatt önállóan végezni a laboratóriumi hatáskörébe tartozó feladatokat: a MOL LUB Kft. üzleti folyamatainak szakterületi támogatása, valamint a minőségi és jogszabályi előírásoknak megfelelő termékek forgalomba hozatalának és laboratóriumi szolgáltatásainak költséghatékony biztosítása.

A munkakör fő feladatok:

  • Felügyeli a laborba érkező minták regisztrációját és a vizsgálatok helyességét, határidőre való elkészültét. Szakmailag irányítja, segíti a technikus kollégákat.
  • A készülékek pontos működését ellenőrzi, részt vesz a hibaelhárításban
  • Mérési módszereket optimalizál, applikál, fejleszt.
  • Mérési támogatást nyújt a társszervezetek számára. Projektek és probléma megoldások támogatására javaslatot tesz.
  • Termékgyártási hibák esetében közreműködik a termék javításában, részt vesz a gyökérokok megkeresésében.
  • Labort képviseli projektekben.
  • A műszerpark és az infrastruktúra fejlesztésére javaslatot tesz
  • Működteti az ISO 9001, ISO 17025, ISO 45001, ISO 14001 rendszerek laboratóriumra vonatkozó részeit, javaslatot tesz fejlesztésükre.
  • Szakmailag képviseli a szervezetet az akkreditáló testület felé.
  • Szaktudását megosztja, koordinálja az új munkatársak betanítását.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, vegyész, vegyészmérnök végzettség
  • min.3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes és szoftver ismeretek (O365)
  • Magyar nyelv elengedhetetlen
  • angol nyelvtudás
  • Az ellátandó területen alkalmazott analitikai berendezések ismerete
  • SAP ismeret előny

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkalehetőség egy dinamikusan bővülő és emberközpontú szervezetben
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Versenyképes bér
  • Éves teljesítmény bónusz
  • br. éves 800.000Ft cafetéria (változatos elemekkel)
  • Céges (IPhone) telefon korlátlan használatra
  • Élet és baleset biztostás
  • Medicover dolgozói csomag

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Érdekel a lehetőség?

Ha kérdésed van, akkor írj a [email protected] e-mail-címre.

Címkék#hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában