Hírek

2007.10.15. 10:50

Kétgólos magyar győzelem Málta ellen

BAMA

A magyar válogatott az elmúlt mérkőzéseken mutatott játékát hozta az első félidőben: egy pillanatra sem engedték ki a kezükből az irányítást, több tetszetős támadást vezettek, ám a helyzeteket sokáig nem sikerült gólra váltani. A fordulás után úgy tűnt, gyorsan el akarja dönteni a találkozót a hazai csapat, de a vendégek kapusa remek napot fogott ki. Ezután kissé leült a játék, ám Tőzsér egy parádés szabadrúgásgóllal biztossá tette a hazai sikert.

34. perc: egy röviden kifejelt labdát Dzsudzsák nagy erővel lőtt középre, Feczesin pedig három méterről a kapu bal oldalába csúsztatott, 1-0.
77. perc: Tőzsér 21 méterről szabadrúgásból ballal tökéletesen tekert a bal felső sarokba, a labda a kapufáról vágódott a hálóba, 2-0.