Hírek

2004.11.20. 07:15

Hétvégi sportműsor

BAMA

Szombat


Labdarúgás
NB I MTK–Nyíregyháza, Hidegkuti-stadion, 16. Bp. Honvéd–Pápa, Bozsik-stadion, 16.
NB II, Hummel csoport: Pénzügyőr– Soroksár, Pasaréti út, 11.
Winner Sport csoport: Kistarcsai PFK–Hajdúböszörményi TE, Kistarcsa, 13.
NB III, Duna csoport: Bp. Erőmű– Dorog, Budafoki út, 11. Dömsöd–Zsámbék, Dömsöd, 13.30. Rákosszentmihályi AFC– Dunakeszi Vasutas, Pirosrózsa u., 13.30.
Budapest bajnokság, I. osztály: TFSE–Multi Rocco, Csörsz u., 10. Fagor-Kelen–Nagytétény, Hunyadi M. út, 11. Mátyásföld–Rákoscsaba, Bökényföldi út, 11. Duna–Szentlőrinci AC, Tábor u. 24., 14. Budatétény–Csillaghegy, Jókai M. u., 15.
I B osztály: Külker–Lágymányosi TE, Márton u., 11. 43. Sz. Építők–Unione, Bodor u., 11. Chinoin–BEAC, Tábor u. 16–18., 11. Gázművek–Kőbányai ISE, Sújtás u., 11. Rákoshegy–Probeko, Bánya park, 13. Hidegkút–Testvériség, Szabadság u., 14.
II. osztály: Bp. MÁV Előre–MAFC, Tatai út 85., Rákosmenti SC–II. Kerületi UFC, Terebesi u., 14. Újpesti Haladás–Metodika, Blaha L. u., 14.
Női NB I: MTK–László Kórház, Salgótarjáni u., 13. Femina–DVSC, Széchenyi tér, 13.

Jégkorong
Borsodi Liga: Ferencváros–Miskolc, Kisstadion, 18.

Kézilabda
NB I/B, Férfiak, Kelet: Vác–Tisza-földvár, Vác, 18.
NyugaT: Sz.endre–Balatoni KC, Szentendre, 16.
Nők, Nyugat: Óbudai Goldberger– Szombathely, Kerék u., 16. Tököl–Győr-újbarát, Tököl, 16.

Gyorskorcsolya
Pannónia Maple Open, nemzetközi rövid pályás verseny, Jégcsarnok, 9 és 14.30.

Teke
Szuperliga, Férfiak: Bp. Erőmű–BKV Előre, Sport u., 13.30. FTC–Soproni Ászok, Kőbányai út, 10.
Nők: BKV Előre–Kőfém SC, Sport u., 10.

Vízilabda
OB I, Férfiak: Neptun VSC–Szentes, Szőnyi út, 15.30. Vasas–OSC, Komjádi uszoda, 18. UTE–Honvéd, Hajós Alfréd uszoda, 19.30. FTC–Szolnok, Népliget, 17.
BVSC–Szt. István Egyetem, Szőnyi út, 17.
Nők: Honvéd–Szentes, Kőér u., 12. Vasas–Kecskemét, Hajós Alfréd uszoda,
10. BVSC–Dunaújvárosi Főiskola, Szőnyi út, 11.

Vasárnap

Kézilabda
NB I/B, Férfiak: Nyugat. Pénzügy-őr–Dabas, Promontor u., 15.30. Pestszent-lőrinc II–Tata, Népfürdő u., 17.
Nők: Túrkeve–Miskolc, Túrkeve, 15.

Kosárlabda
NB I/B, Nők, Nyugat: MAFC–Kodolányi, Gabányi-sportcsarnok, Hauszmann u., 18.

Labdarúgás
NB I. Győr–Újpest, Győr, 11.30
NB II, Hummel csoport: Budafok–DAC Promontor u., 13.
Winner Sport csoport: Dabas–Szentes, Dabas, 13.
NB III, Duna csoport: Rákosmenti Rojik–Budaörs, Pesti út, 13.30. Láng–Taksony, Rozsnyai u., 13.30. Sz.batta–Mór, Százhalombatta, 13.30.
Budapest bajnokság, I. osztály: R.menti TK–Ikarus, Péceli út, 13. Szabad-kikötő–F. Vízművek, Sza badkikötő út, 14.
I, B osztály: MAFC–Rákosligeti AC, Népfürdő u., Csatornázás-pálya 11.
II, osztály: Hegyvidék–Kispesti Rendőr, Népfürdő u., Elektromos-pálya, 12. Bp. Sztárok–Amatőr SE-Budaörs, Margitsziget, 12. Rákosszentmihályi SC–FC Hungaro ’98, Üllői út 137., 13.

Röplabda
Extraliga, Nők:. Gödöllő–Jászberény, Gödöllő, 16.

Gyorskorcsolya
Pannónia Maple Open, rövid pályás nemzetközi verseny, Jégcsarnok, 9.

Ezek is érdekelhetik