asztalitenisz

2018.04.14. 16:46

Tatai és szőlősi pingpongsikerek a megyei bajnokságon – az utánpótlásért ön is tehet!

A közelmúltban Tardoson rendezték a 2018-as megyei felnőtt asztalitenisz-bajnokságot.

Forrás: beküldött

A kilenc asztalon megrendezett versenyen 61 férfi és 12 női játékos indult harcba a bajnoki címekért. A versenyzők hat kategóriában küzdhettek meg egymással, férfi egyéniben külön indultak a megyei I. osztályban szereplő és NB-s, valamint a megyei I. osztály alatt szereplő és amatőr játékosok.

A legeredményesebb versenyző a női egyéni bajnok Máger Edéné lett, aki két arany- és egy ezüstérmet nyert, míg a férfiaknál Illés Roland éppen fordítva nyert a két fényesebb medáliából.

A tardosi pingpongéletet érinti az is, hogy a DIGI Sport akciójában vasárnapig lehet szavazni A nap hősére. A jelöltek között található a tardosi Adamik Csenge Virág, a Tatai AC tehetséges asztaliteniszezője. A szavazáshoz regisztráció szükséges, ezt követően tudják olvasóink támogatni a tardosiak üdvöskéjét. A voksolás győztesének díja egyéves, havi 100 ezer forintos támogatás.