magyar kupa

2017.09.20. 17:34

Nem borult a papírforma Komáromban, a Dorog lépett tovább

2–0-s győzelmet aratott a Dorog Komáromban, a Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában, ezzel Schindler Szabolcs csapata jutott tovább a következő körbe.

kemma.hu

Szedlár (16-os mezben) góljával sikerült feltörni a komáromi védelmet

Fotó: Nagy Tamás

Magyar Kupa, 1. forduló

Komárom VSE – Dorogi FC 0–2 (0–0)

Komárom, Molaji Sporttelep. Vezette: Juhász B.

Az első félidőben a „megye egyes” Komárom méltó ellenfele volt a másodosztályú Dorognak, így 45 perc után 0–0 állt az eredményjelzőn.

Fotós: Nagy Tamás

Schindler Szabolcs a szünetben két cserével, Nagyházi Dávid és a veterán Sitku Illés pályára vezénylésével igyekezett felrázni a csapatát, aminek meg is lett az eredménye: a 66. percben Szedlár talált a kapuba. Négy perccel a rendes játékidő lejárta előtt Simon Attila biztosította be a dorogi továbbjutást.