2017.08.19. 07:50
Szombati sportközvetítések
Immár teljes egészében dübörög a futballszezon: mérkőzéseket rendeznek az NB I-ben, az NB II-ben és az NB III-ban, az angol, a francia, a német és a spanyol első osztályban is, valamint a Juventus mérkőzésével kezdetét veszi a Serie A új kiírása. Elrajtol a Vuelta a Espana, zajlanak az események az universiadén. Az Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott Izlanddal játszik. A szombati programban még: autósport, extrém sportok, motorsport, sznúker és tenisz.
Labdarúgás
NB I:
20.30: Újpest–DVTK (Tv: M4 Sport)
NB II:
17.30: Kisvárda–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
13.30: Swansea City–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
18.30: Stoke City–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
17.00: Lyon–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nice–Guingamp (Tv: Digi Sport3)
NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30: Wolfsburg–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
18.30: Schalke–RB Leipzig (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00: Juventus–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.45: Hellas Verona–Napoli (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
18.15: Celta Vigo–Real Sociedad (Tv: Sport1)
20.15: Girona–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
22.15: Sevilla–Espanyol (Tv: Sport1)
SKÓT PREMIERSHIP
13.30: Kilmarnock–Celtic (Tv: Digi Sport2)
Autósport
8.30: Supercars-bajnokság, Sydney, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
10.40: F3, Zandvoort, 1. futam (Tv: Digi Sport1)
Extrémsport-fesztivál, Budapest
13.30: UCI BMX Freestyle World Cup, női döntő (Tv: Digi Sport1)
15.00: UCI BMX Freestyle World Cup, férfi elődöntő (Tv: Digi Sport1)
22.00: FIRS Roller Freestyle Park World Cup, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
23.40: BMX Freestyle Flat Pro, elődöntő (Tv: Digi Sport3)
Kerékpár
14.00: Tour de l'Avenir, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.30: Vuelta a Espana, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
Kosárlabda
Férfiválogatottak felkészülési mérkőzése, Székesfehérvár
15.15: MAGYARORSZÁG–Izland (Tv: M4 Sport)
Lósport
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
Motorsport
10.30: Superbike-vb, Németország, 1. superpole (Tv: Spíler Tv, Eurosport2)
10.50: Superbike-vb, Németország, 2. superpole (Tv: Spíler Tv)
11.30: Supersport300-vb, Németország, 1. superpole (Tv: Spíler Tv)
11.50: Supersport300-vb, Németország, 2. superpole (Tv: Spíler Tv)
13.00: Superbike-vb, Németország, 1. futam (Tv: Eurosport1)
Strandröplabda
10.00: Európa-bajnokság, nők 1. negyeddöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
11.00: Európa-bajnokság, nők, 2. negyeddöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
12.00: Európa-bajnokság, férfiak, 3. negyeddöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
13.00: Európa-bajnokság, férfiak, 4. negyeddöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
14.00: Európa-bajnokság, nők, 3. negyeddöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
15.00: Európa-bajnokság, nők, 4. negyeddöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
16.00: Európa-bajnokság, férfiak, 1. elődöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
17.00: Európa-bajnokság, férfiak, 2. elődöntő, Jurmala (Tv: Sport2)
Sznúker
8.00: Kínai bajnokság, 4. nap (Tv: Eurosport1)
Tenisz
18.00 és 22.30: WTA-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
20.00: ATP Masters, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 01.00: ATP Masters, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport1)