2017.08.26. 16:07

Sima Grundfos-győzelem a Nagybánya ellen

Magabiztos, 39-31-es győzelemmel kezdte a temesvári felkészülési tornát pénteken a Grundfos KC NB I.-es férfi kézilabdacsapata. Matics Vladan tanítványai a romániai Nagybánya együttesénél bizonyultak jobbnak.

kemma.hu

Fotó: Hagymási Bence

Az első félidőben a hatékony védekezésnek és Iancu kapus jó teljesítményének köszönhetően magabiztos előnyre tett szert a Tatabánya. A csapat kellő komolysággal vette az összecsapást, és ez meg is látszott a félidei eredményen. Az új igazolás, Vrankovics, valamint Vujovics gólerős játéka döntőnek bizonyult, így simán nyert a Grundfos KC.

Felkészülési torna, Temesvár:

Grundfos Tatabánya KC – Baia Mare (román) 39-31 (20-10)

Tatabányai gólszerzők: Vujovics 9, Vrankovics 7, Bozovics 5, Juhász Á. 4, Harsányi, Szöllősi B. 3-3, Szöllősi Sz., Ilyés, Pásztor Á. 2-2, Dénes, Fekete D.