Kikapott a győriektől a Tatai AC

A férfi kézilabda NB I. hetedik fordulójában szombaton a Tatai AC nem hozta a várt sikereket és jócskán kikapott a győriektől.

Várvizi Tamás

Fotó: Zantleiner Ingrid/24 Óra

A mérkőzés eleje még kiegyenlített játékot hozott, azonban a TAC fejben nem volt eléggé összeszedett, így a tabella második helyén

A második játékrészben ugyan némileg feljebb zárkózott a vendégcsapat, ám igazán szorossá nem tudta tenni az állást, a legkisebb különbség két gól volt. Folytatás jövő vasárnap 18 órától hazai környezetben egy másik élgárda, a harmadik pozícióban állomásozó Váci KSE ellen.

Sibalin Jakab: Ezt a mérkőzést, főleg annak első félidejét sürgősen felejtsük el. Jó lenne, ha visszatalálnánk a szezon elején mutatott játékunkhoz.

Férfi kézilabda NB I. B., Nyugati csoport, 7. forduló

SZESE Győr – Tatai AC 27-21 (15-10)

Győr, 250 néző, vezette: Felhő F., Öcsi T.

TAC: Deményi – Mizsér 1, Györfi 4, Bagi 2, Schäffer 5, Benis 1, Bátori. Csere: Sarmon (k.), Halász, Fekete 1, Steczina, Venczel 7. Vezetőedző: Sibalin Jakab.

Hétméteresek: 3/3, illetve 6/5.

Kiállítások: 8 perc, illetve 4 perc.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 3-4, 20. p.: 9-7, 40. p.: 19-15, 50. p.: 22-18.