kézilabda

2017.09.23. 21:42

Kapusának is köszönheti a győzelmet a Füred a Grundfos ellen

Az otthon játszó Balatonfüred a félidőben hat góllal vezetett, végül négy góllal verte a Grundfos Tatabánya KC-t a férfi kézilabda NB I.-ben.

kemma.hu

Újabb két évre írt alá Juhász Ádám és a Grundfos

Fotó: Puskás Alexa

Férfi kézilabda NB I.

Balatonfüred KSE – Grundfos Tatabánya KC 23–19 (13–7)

Balatonfüred, 700 néző. V: Bonifert, Oláh

Az erősen tartalékos fürediek meglepetésre 4–4 után megléptek, és szünetig jelentős előnyt harcoltak ki. Fazekas Nándor extázisban védett, bravúrok sorozatát mutatta be, három darab hétméterest is hárított.

Fordulás után a nagyszerűen védekező fürediek csak a hajrában engedték háromgólos közelségbe a Tatabányát, de végül teljesen megérdemelten arattak biztos győzelmet.

Vladan Matics, a Grundfos vezetőedzője: – Harcos, hajtós, kemény mérkőzés volt, Fazekas fantasztikusan védett, gratulálok a Fürednek, mi megyünk tovább.