Sport

2014.01.13. 06:59

Labdarúgás: A megyei bajnokságok legeredményesebb játékosai

A megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság góllövőlistáját 19 találattal az a Pető Dániel vezeti, aki az előző bajnoki idényben a második vonalban lett gólkirály. A másodosztályú Vértessomló csapatában a 21. születésnapját hétfőn ünneplő Koller Máté vette át tőle a stafétabotot, az őszi szezonban 18 alkalommal talált az ellenfelek hálójába. Összeállításunkban a három osztály leggólerősebb játékosait soroljuk fel.

kemma.hu


Mesterlövészek
Megyei I. osztály, felnőtt: 19 gólos: Pető Dániel (Kecskéd KSK). 12 gólos: Szabó Pál (Etei SE). 11 gólosok: Schalk Zsolt (Tokod SE), Gyüszi Levente (Etei SE), Szabacsi Richárd László (Bányász SE).
Megyei I. osztály, U19: 25 gólos: Iványi József István (Tardosi FC). 20 gólos: Sáling Gábor (Komárom VSE). 18 gólosok: Kovács Dávid István (Oroszlányi SZE), Bokros Richárd (FC Esztergom).
Megyei II. osztály, felnőtt: 18 gólos: Koller Máté (Vértessomlói KSK). 15 gólosok: Kiss Gábor (Sárisápi Bányász II.), Gyöngyösi Ádám (Mocsa KSE).
Megyei II. osztály, U19: 27 gólos: Kovács Martin (Gyermely-Szomor LE). 26 gólos: Kántor István Szilveszter (Mocsa KSE). 23 gólos: Pápai Richárd (Táti SE).
Megyei III. osztály, Déli csoport, felnőtt: 17 gólos: Ollé István (Tárkány KSE). 16 gólosok: Janó Szabolcs (Bakonyszombathelyi KSE), Szám Ferenc (Széchenyi TSE Felsőgalla), Csöre Péter (Csémi SE).
Megyei III. osztály, Déli csoport, tartalék: 9 gólos: Lakatos Zsolt (Tárkány KSE II.). 8 gólosok: Udvardi Balázs (Tárkány KSE II.), Ódor Zsolt (Bakonyszombathelyi KSE II.).
Megyei III. osztály, Északi csoport, felnőtt: 21 gólos: Goldschmidt Tibor (Vértestolnai TE). 19 gólos: Horváth Dezső (Pilismarót KSK). 14 gólos: Schauber Zoltán (Pilismarót KSK).
Megyei. III. osztály, Északi csoport, tartalék: 10 gólos: Pokornyi Martin (Almásfüzitői SC II.). 9 gólos: Bach Dávid Sebastian (Vértestolnai TE II.). 8 gólos: Serfőző Dávid (Kesztölci SE II.).

Házi gólkirályok
Megye I.:

Bányász SE Sárisáp: felnőtt: Szabacsi Richárd László (11 gól). U19: –
Kecskéd KSK: felnőtt: Pedő Dániel (19 gól). U19: Jóni Attila (15 gól).
Etei SE: felnőtt: Szabó Pál (12 gól). U19: Roll Martin (9 gól).
Lábatlani ESE: felnőtt: Fenyvesi László (9 gól). U19: Kovács Péter (4 gól).
Vértesszőlősi SE: felnőtt: Bognár Imre (9 gól). U19: Gombás Péter (14 gól).
Bábolnai SE: felnőtt: Szedlacsek Zoltán (10 gól). U19: Takács Ádám (7 gól).
Tardosi FC: felnőtt: Turi Tibor (10 gól). U19: Iványi József István (25 gól).
Banai KSK: felnőtt: Dobai Péter (8 gól). U19: Zsolnai József (6 gól).
FC Esztergom: felnőtt: Góman János (5 gól). U19: Bokros Richárd (18 gól).
Komárom VSE: felnőtt: Kaposi Ádám (6 gól). U19: Sáling Gábor (20 gól).
Zsámbéki SK: felnőtt: Fekete Imre (6 gól). U19: Sugár Bálint (17 gól).
Ácsi Kinizsi: felnőtt: Lakatos László Arnold (9 gól). U19: Baumgartner Márió (13 gól).
Környe SE: felnőtt: Gulyás Tamás (7 gól). U19: Tamás Károly (6 gól).
Oroszlányi SZE: felnőtt: Bilisánczki László (5 gól). U19: Kovács Dávid István (18 gól).
Tokod SE: felnőtt: Schalk Zsolt (11 gól). U19: Soczó Roland (8 gól).
Nagyigmándi KSK: felnőtt: Csiszár Balázs (5 gól). U19: Csiszár Richárd (5 gól).

Megye II.:
Tatai AC: felnőtt: Tóth László (11 gól). U19: Járóka Gábor István (19 gól).
Táti SE: felnőtt: Vati Márk Dániel (9 gól). U19: Pápai Richárd (23 gól).
Sárisáp II.: felnőtt: Kiss Gábor (15 gól). U19: Polgár Tibor (4 gól).
Nyergesújfalu SE: felnőtt: Egeresi Sándor (13 gól). U19: Nagy Attila (18 gól).
Vértessomlói KSK: felnőtt: Koller Máté (18 gól). U19: Plankó Dániel József (9 gól).
Koppánymonostori SE: felnőtt: Köllner Tamás (6 gól). U19: Volincsák Alex (8 gól).
Gyermely-Szomor LE: felnőtt: Petróczi Dávid (9 gól). U19: Kovács Martin (27 gól).
Kocs KSE: felnőtt: Barsi Zsolt (6 gól). U19: Takács Zsolt (13 gól).
Piliscsévi SE: felnőtt: Béres Attila (9 gól). U19: Bartl Renátó Zoltán, Farkas Viktor (6-6 gól).
Mocsa KSE: felnőtt: Gyöngyösi Ádám (15 gól). U19: Kántor István Szilveszter (26 gól).
Várgesztesi SFE: felnőtt: Eigner Zsolt (5 gól). U19: Beiermeister Tamás, Mikovity Róbert, Buknicz Bence Tibor, Kiss Bálint József (3-3 gól).
Süttői SC: felnőtt: Jámbor Péter (6 gól). U19: Király Zoltán, Mrsán Tamás (3-3 gól).
Ászár KSE: felnőtt: Lengyel Levente (7 gól). U19: Rakó Dávid (11 gól).
Bokod Erőmű LE: felnőtt: Talabér Zoltán (11 gól). U19: Erdős Krisztián (5 gól).
Dunaszentmiklósi SE: felnőtt: Tóth Csaba (3 gól). U19: Schmidt Martin (18 gól).
TABAK Tokodaltáró: felnőtt: Lelkes Balázs, Fehér László, Kara Lajos (2-2 gól). U19: Kara Dávid (7 gól).

Megye III., Déli csoport, felnőtt:
Bakonyszombathelyi KSE: Janó Szabolcs (16 gól)
Tárkány KSE: Ollé István (17 gól).
Baj KSE: Somogyi Norbert Ákos, Szentiványi Gábor (6-6 gól).
Bakonysárkányi SE: Szing András (13 gól).
Széchenyi TSE Felsőgalla: Szám Ferenc (16 gól).
Dad KSE: Magyarcsik Zsolt, Rokosz István (7-7 gól).
Császári SE: Kisvári László (9 gól).
Szákszendi FC: Samu Gábor (7 gól).
Kömlőd KSK: Komáromi Mihály (9 gól).
Csémi SE: Csöre Péter (16 gól).
Kerékteleki KSE: Holczinger Zsolt (13 gól).
Réde KSE: Kalányos Róbert, Seregély Tibor (4-4 gól).
Kisbéri SSE: Mészáros Péter István (3 gól).
Kisigmándi KSK: Major Péter (4 gól).
Don Bosco ELIE Súr: Nyári Zoltán (8 gól).

Megye III., Déli csoport, tartalék:
Császári SE II.: Gyurkovits Gábor (6 gól).
Bakonyszombathelyi KSE II.: Ódor Zsolt (8 gól).
Szákszendi FC II.: Kocsis Richárd (6 gól).
Kömlőd KSK II.: Becker Máté (6 gól).
Kisbéri SSE II.: Tóth Gábor (7 gól).
Tárkány KSE II.: Lakatos Zsolt (9 gól).
Réde KSE II.: Nebehaj Tamás (5 gól).
Dad KSE II.: Nagy József (3 gól).
Bakonysárkányi SE II.: Téglás Erik, Ritter Tamás (6-6 gól).

Megye III., Északi csoport, felnőtt:
Vértestolnai TE: Goldschmidt Tibor (21 gól).
Almásfüzitői SC: Kolompár István, Polgár István (11-11 gól).
Vértesi Erőmű SE: Zsebő Gábor (11 gól).
Pilismarót KSK: Horváth Dezső (19 gól).
Annavölgyi BSE: Révész Ferenc (7 gól).
Epöl-Máriahalom SE: Kálózi Krisztián, Katona Imre (4-4 gól).
Naszály SE: Vona József (11 gól).
Csolnok SZSE: Bokros Péter, Hendrich Bálint (4-4 gól).
Hajdu Antal Ferences DSE Esztergom: Patkó Péter (4 gól).
Szomódi SE: Török Balázs (10 gól).
Kesztölci SE: Farkas Gábor (5 gól).
Szárligeti SE: Ungvári Péter Gergely (3 gól).
Bajnai KSE: Horváth Gergő, Hummel Dániel (5-5 gól).
Héregi FC: Piti Zoltán (4 gól).

Megye III., Északi csoport, tartalék:
Almásfüzitői SC II.: Pokornyi Martin (10 gól).
Vértestolnai TE II.: Bach Dávid Sebastian (9 gól).
Csolnok SZSE II.: Német Krisztofer (4 gól).
Vértesi Erőmű SE II.: Tóth Attila (7 gól).
Szárligeti SE II.: Keller Róbert (7 gól).
Epöl-Máriahalom SE II.: Drahanovszki András (6 gól).
Kesztölci SE II.: Serfőző Dávid (8 gól).
Hajdu Antal Ferences DSE Esztergom II.: Szabó-Gavallér Áron (6 gól).
Naszály SE II.: Holczer Márk (4 gól).
Annavölgyi BSE II.: Ferenczi Balázs László (4 gól).

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!