Sport

2008.08.23. 21:38

FC Tatabánya: háromból semmi

A labdarúgó NB II. 3. fordulójában sem tudott pontot szerezni az FC Tatabánya legénysége, megyeszékhelyünk együttese ismét kikapott. Eredmény: Ajka - FC Tatabánya 2-0 (0-0).

kemma.hu

Az első játékrészben nem született gól, ám akárcsak Budaörsön, így most is a második félidő elején talált a hálóba az ellenfél. Tíz perc sem telt el, s újra rezzent a tatabányaiak hálója. Az első gól Mihalecz, a második Szabó Levente nevéhez fűződik.

A kék-fehérek eddigi három találkozójukon se pontot, se gólt nem szereztek. Így nehéz lesz a helytállás a másodosztályban is.

A 15. helyen szerénykedő FC Tatabánya legközelebb a 12. pozíciót elfoglaló Barcs otthonában próbál szerencsét. A Somogy megyeiek sem vitézkedtek a mai játéknapon, 5-0-ra kikaptak Gyirmóton.