Közélet

2008.08.17. 19:38

Hatékony gárdát szervezne az új SZDSZ-elnök Tatabányán

Tisztújítást tartott az SZDSZ tatabányai szervezete. az új elnök már vázolta is terveit.

Kiss T. József

Tisztújító taggyűlést rendeztek a Szabad Demokraták Szövetségének tatabányai irodájában. Áts László  városi elnök többek között  beszámolt a szervezet  elmúlt évi munkájáról, rendezvényeiről. Utalt rá, hogy az SZDSZ országos szervezetében végbement tisztújítás folyamataként sor kerül a helyi váltásra is a párt élén.

Az ügyvivői testület Moravcsik Ágnest jelölte a posztra, a tagság egyhangúlag megválasztotta őt. Az új elnök megköszönte a bizalmat röviden  vázolta cselekvési programját. Az elöttük álló időszakban többek között azt szeretné elérni, hogy a régi tagok  mellet fiatal, hatékony gárda alakuljon ki, akik továbbviszik az SZDSZ elveit, céljait.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!