Hírek

2012.07.23. 08:25

Halálos gázrobbanás Szegeden

Gázrobbanás történt hétfő reggel Szegeden egy lakóházban, egy 90 éves férfi meghalt a detonáció következtében.

MTI

Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: a robbanás reggel fél 7 után történt egy régi építésű, egyszintes, Sóhordó utcai ház egyik lakásában, ahol ezt követően tűz ütött ki. A helyszínre érkező tűzoltóknak fél 8-ra sikerült a lángokat megfékezniük. 



A lakásban holtan találták az ott egyedül élő 90 éves férfit. A balesetben más nem sérült meg, de az épületből három embert ki kellett költöztetni. A detonáció megrongálta a ház tetőszerkezetét, az épületnek kitörtek az ablakai.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kemma.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!