kézilabda

2017.09.24. 22:34

Otthon kaptak ki a „kis” Füredtől a tatai kézisek

Küzdelmes, kiegyenlített mérkőzésen kapott ki a Balatonfüred utánpótláscsapatától a Tatai AC az NB I. B nyugati csoportjában.

Várvizi Tamás

Férfi kézilabda NB I. B., Nyugati csoport, 2. forduló

Tatai AC – Balatonfüredi KSE U20 19-20 (9-10)

Tata, 130 néző, vezette: Altmár K., Horváth M.

TAC: Czérna – Kanyó Á. 1, Györfi 4, Schekk 1, Kállai 3, Endrédi, Balogh 3.

Csere: Varga A. (k.), Szalczinger, Kisék 1, Kanyó B., Szám 2, Lehőcz, Venczel 4, Galambos, Hódi-Pongrácz. Vezetőedző: Sibalin Jakab.

Hétméteresek: 1/1, illetve 3/2.

Kiállítások: 6 perc, illetve 4 perc.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 3-3, 20. p.: 6-6, 40. p.: 12-14, 50. p.: 16-16.

Tovább tart a tataiak vesszőfutása: a bajnokság nyitófordulójában elért döntetlen, valamint a harmadosztályú Várpalota elleni kupabúcsú után a Balatonfüred ellen sem tudott nyerni a Sibalin-legénység. A következő fordulóban, szombat este 18 órától az ugyancsak egy pontot gyűjtő Ajka otthonában lép pályára a csapat – kell-e mondani, az első győzelem reményében.