2018.03.18. 08:25

Nagy hajrával győzött a Grundfos

Hazai pályán, 27-20-ra verte meg a tatabányai alakulat a Csurgót.

Fotó: Hagymási Bence

Nem volt könnyű dolga a Grundfosnak a Csurgó ellen, a vendégek ugyanis előbb vezetést szereztek, aztán pedig hiába lépett el a Tatabánya, 12-12-vel zárult az első félidő. A másodikban azonban a kék-fehérek lendülete tovább tartott, a csurgóiak az utolsó tíz percben már nem is tudták bevenni a tatabányai kaput, így a házigazdák 27-20-ra nyertek.

GRUNDFOS TATABÁNYA KC–CSURGÓI KK 27–20 (12–12)

Tatabánya, 900 néző. V: Hargitai, Markó

Tatabánya: IANCU – JUHÁSZ Á. 4, VRANJES 5, Dénes, Sipos A., Vrankovics 2, Pásztor Á. Csere: Székely M. (kapus), BOZOVICS 4, Ilyés, VUJOVICS 5, Rosta M., HARSÁNYI 2, Grigoras 3, Szöllősi B. 2. Edző: Matics Vladan

Csurgó: BALOGH T. – KOVACSEVICS 4, Hadzimerovics 1, Szeitl, HANUSZ 3, Tóth A., VASICS 6 (2). Csere: Balogh Á. (kapus), Cente 1, Vasvári, Ferreira 3, Pavlovics, Varjú 1, Jerebie, Gazda, Josics 1. Edző: Bencze József

Az eredmény alakulása. 8. p.: 4–5. 17. p.: 8–7. 21. p.: 10–7. 27. p.: 11–11. 34. p.: 13–14. 38. p.: 17–15. 47. p.: 22–18. 53. p.: 25–20

Kiállítások: 12, ill. 6 perc

Hétméteresek: –, ill. 4/4