Potyogtak a 180-asok a dorogi darts versenyen

W. P.

Dorogon röpködtek a dartsok

Forrás: Dorogi AC

Fotó: Szitári Tamás

A Sport büfében megrendezett darts kupán az összes dobogós helyet a szervező klub versenyzői szerezték meg. Kocsis Attila szoros küzdelmek után jutott be a fináléba, ahol legyőzte Szabó Józsefet, ráadásul egy 17 nyilas körrel zárta a mérkőzést.

Szitári Tamás szervező beszámolója szerint a bronzmérkőzése Vig Szabolcs 3:1 arányban nyert Lintner Dávid ellen. Az Aranyló Darts Pince két különdíjat is felajánlott: az egyiket a legtöbb 180-as dobást jegyző Juhász Attila, a másikat pedig Németh Gábor kapta meg, aki a legmagasabb kiszállót érte el a versenyen (115 pont).

A résztvevők a nevezési díjakat csapattársuknak, Könözsy Péternek ajánlották fel. A sportoló készül az áprilisi Szervátültetettek Világjátékára, melyet Ausztráliában rendeznek meg. Az indulás jelentős összegbe kerül, így ha kisebb összeggel is, de a társak támogathatták őt.