Kézilabda

2022.09.21. 12:28

Hiába vezettek szinte végig a második félidőben, végül kikaptak a komáromi lányok

Ígéretesen kezdtek, ám a csapat végül nem tudta átlépni a saját árnyékát.

K. A.

Fotós: K. A.

Az első két meccsét egyaránt megnyerő és a fordulót a második helyről kezdő Komárom a 11. helyezett Kozármisleny vendége volt. A lebetegedő Neukum Tamást helyettesítő Nagy Péter csapata fegyelmezetten és jól kezdett, de aztán érthetetlenül elkezdett kapkodni, az ezt kihasználó házigazda pedig átvette a vezetést.

A második játékrészben, 17-17 után nyolcszor (!) szerzett vezetést a KVSE, de nem tudta átlépni saját a árnyékát, kétgólosra egyszer sem tudta növelni az előnyét, pedig az talán már elég lehetett volna a győzelemhez. A Kozármisleny mindannyiszor egyenlített, a találkozó utolsó három gólját szerezve pedig a meccset is megnyerte. A Komárom ezzel a vereséggel a hetedik helyre esett vissza.

Nagy Péter: – Ezt a mérkőzést mi rontottuk el, mert megvolt az esélyünk a győzelemre. Sajnálom a lányokat, nagyot küzdöttek, egy pontot megérdemeltek volna. K. A.

Kézilabda, NB I. B., női, 3. forduló
Kozármisleny KA–Komárom VSE 27-25 (14-13)
Kozármisleny, 200 néző, vezette: Bátori B. M., Szécsi Lantos B.
Komárom: Kubina – Szabó-Kovacsicz 5, Karalyos, Temes 5/5, Tarjányi 5, Bízik, Simsik 6/3. Csere: Liszkai, Vajk (kapusok), Gengeliczky 1, Orbán 2, Gál 1. Vezetőedző: Nagy Péter.
Hétméteresek: 3/3, illetve 9/8. Kiállítások: 8, illetve 10 perc.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-4, 11. p.: 4-8, 23. p.: 11-10, 40. p.: 17-17, 55. p.: 24-25.